Kachlový akumulační krb s keramikou od firmy Sommerhuber.
Akumulační krb s keramikou Sommerhuber v kombinaci s omítaným zdivem. Do stavby je zabudovaná krbová vložka firmy Spartherm s oblým prosklením.
Moderní akumulační kachlová kamna s velkoplošnou keramikou.
Moderní akumulační kachlová kamna, umístěna volně v interiéru horské roubenky. Srdcem topidla je kamnová vložka Brunner HKD 5.1 s akumulačním tahovým systémem. Kamna jsou postavena z velkoplošných keramických kachlů firmy Sommerhuber.
Kachlová akumulační kamna v klasickém srubu.
Kachlová kamna s Vložkou Brunner HKD 2 XL s akumulačním tahovým systémem, jsou vystavěna z keramiky od firmy MK – PROFI. Tato akumulační kamna, u kterých je hoření ovládané automatickou regulací mají dvě lavičky k přisednutí, troubu a ohřívárnu.
Kachlový sporák s el. plotnou a troubou.
Kachlový sporák v kombinaci s elektrickou varnou plotnou a troubou v modré glazuře od firmy MK - PROFI. Při stavbě jsou použity hladké kachle v kombinaci s elegantním vzorem.
Kachlová kamna v kombinaci s varnou plotnou.
Akumulační kamna s kamnovou vložkou Brunner, pečící troubou v kombinaci s kachlovým sporákem a topnou stěnou do přilehlé koupelny je všestranné topidlo. Kachlový stolový sporák lze provozovat samostatně, nebo v kombinaci s kamny.