Kachlová obestavba krbové vložky s ležením
Kachlová obestavba krbové vložky s akumulačními prstenci a ležením. Kachle jsou ručně vyráběné kamnářem.
Kachlová Obestavba
Obestavba krbové vložky s akumulačními prstenci. Kachle jsou ručně vyráběné kamnářem v dílně Kamnářství Pohoda. Jsou mačkané do originálních forem z roku 1920
Těžká akumulační kamna v Pražské knihovně.
Těžká akumulační kamna s tahy do vedlejší místnosti. Kamna jsou omítaná s kachlovými římsami. Délka akumulace 24 hodin. V místnosti kde je ohniště je lavice ohřívaná hipokaustem. Spaliny jdou přes nosnou zeď do druhé místnosti do druhých kamen.
Těžká akumulační kamna se sporákem
Kamna jsou hlavní zdroj vytápění v domě. Kamna jsou omítaná s kachlovými římsami. Kamna mají svislé tahy s čistícími otvory na záklonu kamen. Ke kamnům je postaven malý kuchyňský sporák.
Kachlový sporák s možností vytápění kamen ve druhé místnosti.
Sporák je s velkým ohništěm s možností výběru směru toku spalin do druhé místnosti kde spaliny ohřívají tři metry tahového systému, který je obestavěn kachlemi. Kachle jsou ručně vyráběné samotným kamnářem.
Kachlový sporák s vyhřívaným ležením s velkoformátovými kachlemi.
Kachlový sporák je s velkoformátovými kachlemi které jsou ručně vyrobeny z originálních forem z roku 1920. Sporák má velké ohniště, lze klapkou regulovat tok spalin do kopky nebo do ležení.
Sloupová akumulační kamna s troubou
Kamna mají sporákové ohniště s funkční trochou. Kamna jsou středně těžká s akumulací 24 hodin. Kamna mají ručně vyráběné kachle z originálních forem z roku 1920. Kachle jsou vyrobeny kamnářem.