Moderní kachlový krb v glazuře Caffe Latte
Kachlový krb čistých moderních linií s topeništěm Hoxter Haka 37/50 GN a akumulační nástavbou, automatická regulace hoření Timpex Reg110. Hladké keramické kachle 28x22 cm, v matné glazuře Caffe Latte, římsa Fenestra.
Kachlový akumulační krb s možností teplovzdušné konvekce
Kachlový krb s topeništěm Hoxter 63/51 a akumulačními prstenci, s možností teplovzdušné konvekce pro rychlé vytopení rekreačního objektu. Vystavěn z hladkých keramických kachlů v béžové glazuře, římsa Robusta.
Kachlová kamna s vyhřívaným ležením a absorbéry
Těžká kachlová kamna se šamotovým topeništěm RoVe a dvířky Hoxter, vyhřívané ležení, uvnitř kamen teplovodní absorbéry, automatická regulace hoření Timpex. Na kamnech je použita velkoplošná keramika, římsa Robusta, vše v glazuře šedá vodovka.
Moderní kachlová kamna s vyhřívaným ležením
Moderní kachlová kamna s topeništěm Hoxter HE 50/35/45 a tahovým systémem Ortner KMS, automatická regulace hoření Timpex, podezdívka v bílé pohledové stěrce Fresco. Kachle velkoplošné Exposi v zelené glazuře, ostatní kachloví je v černé matné.
Stolový kuchyňský sporák Pertinger
Stolový kuchyňský sporák s topeništěm Pertinger, dvířka topeniště i trouby v nerezovém provedení, sporáková hrazda ze tří stran, sokl individuálně stavěný s nikou na dřevo. Kachle v šedé vodovce, obklad na komíně zdobí pásek Primavera a nízká římsa.
Kachlový sporák s kobkou a kováním Pertinger
Tradiční kachlový sporák s kobkou a nerezovým kováním Pertinger, velké prosklené topeniště situované k jídelnímu stolu. Kachle hladké, římsa vysoká a nízké, vše v petrolejové glazuře. Sporák je napojen na vyhřívané ležení ve štukovém provedení.
Tradiční kachlový sporák s kobkou a akumulační kamna
Tradiční kachlový sporák s kobkou, efektní modrá glazura, římsa Fenestra a akumulační kamna se šamotovým topeništěm RoVe a dvířky Hoxter, s tahovým systémem a absorbéry, zaklopené ruční cihelnou dlažbou, automatická regulace hoření Timpex.
711
Akumulační kamna a kachlový sporák
Kachlový sporák tradičního vzhledu s kobkou, kterou zdobí řada kachlů Kazeta a římsa Flora, vše v modré glazuře, kování české výroby. Akumulační kamna s topeništěm RoVe a tahovým systémem, vše ve štuku, zaklopené ruční cihelnou dlažbou.