Akumulační krb místo starého otevřeného
Místo stávajícího otevřeného krbu jsme postavili akumulační sálavý krb s vložkou Hoxter HAKA 63/51, akumulačními prstenci a automatickou regulací hoření Timpex Smart. Komín bylo nutno vyfrézovat a vyvložkovat. Přívod vzduchu pro hoření z exteriéru.
Akumulační průhledový krb
Ve spolupráci s architektem jsme postavili průhledový krb s vložkou Hoxter HAKA 63/51T a komínem Schiedem Permeter 50.
Akumulační sálavá kamna místo starého krbu.
Místo stávajícího otevřeného krbu jsme zákaznici dodali akumulační sálavá kamna s kamnovým topeništěm Hoxter HE 37/50G, tahovým systémem, keramikou Romotop a novým komínem Schiedel Permeter 50 v černém provedení. Dávka paliva na 10kg/12hodin.
Akumulační sálavá kachlová kamna s ležením
Akumulační sálavá kachlová kamna s topeništěm Hoxter HE 37/50G, šamotovým tahovým systémem, troubou, vytápěnou lavicí, kachlovím Romotop a automatickou regulací hoření Timpex REG 110.
Celokachlový sporák
Celokachlový sporák s kováním a topeništěm Řehulka. Dvě trouby, uhlák na teleskopickém výsuvu, topný štít s topeništěm Umwelt Řehulka. Zajímavostí je tzv. rakouská kobka. Ta není nalepena na stěnu, ale je v postoru a i zadní strana je kachlová.
Stolový sporák Řehulka
Pro zákazníka, který již měl několik let krb jsme dodělávali stolový sporák Řehulka s atypickým řešením sezením a dopojením do komína. Glazuru kachloví Romotop jsme trefili velice hezky a skoro není poznat, že sporák je doděláván po letech.
Venkovní kuchyně obložená starými cihlami
Venkovní kuchyně obložená starými cihlami. Součástí kuchyně je plocha pro přípravu pokrmů, elektřina pro grilovací jehlu, umyvadlo, topeniště pod plotnu a do udírny a gril smožností osazení jehly nebo roštu
779
Venkovní kuchyně
Pro zákazníka jsme v zahradním domku realizovali gril, sporák s plotnou a udírnu. Pod plotnu se topí dvojitými dvířky, do udírny se topí dvířky blíže ke grilu.